Dobrze jest             zajrzeć w karty.

Dowiedzieć się,     co nas może spotkać za jakiś czas...

 

magiczny kwadrat

       magiczny kwadrat

 

Kwadrat arabski dla spraw serca. 

Już samo wydarzenie , które wspólnie Wam układa terminarz na najbliższe miesiące, tygodnie czy dni, usprawiedliwia  w tym momencie poruszenie takiej kwestii. Jak świat światem - od dawna,  zakochani nawet po przysłowiowe uszy, mieli przeogromne chęci upewniać się o swoim szczęściu na różne sposoby. Nierzadko sięgali do wróżb i przepowiedni, by potwierdzić, że czas i okoliczności są sprzyjające ich postanowieniom.

 

 

magiczny kwadrat 

 

 

 

magiczny ślub

 

                                                                               magiczny dzień                               

   

p r z e s ą d y

 

Zaplanowaliście ślub w przyszłym roku? Trwa magiczny czas, możecie podglądać przyszłość. Od Bożego Narodzenia do Trzech Króli przez kolejne 12 dni ujawniają się tajemnice kolejnych miesięcy.

Każdy dzień wymienionej dwunastki reprezentuje jeden miesiąc nowego roku. Co się wydarzy w tym dniu, tego możecie spodziewać się w odpowiednim miesiącu. W jakim miesiącu zamierzacie się pobrać? Obliczcie, który to dzień i zadbajcie szczególnie troskliwie, żeby był dla Was szczęśliwy.

 *

Dzisiaj już potrzeba sporej pamięci, żeby przed oczy przywołać zdarzenia z omawianych wróżebnych dni. Jeżeli zdarzenia zwiastowały rzeczy ważne i istoitne dla sprawy, ulegną przywołaniu pamięci... w innym przypadku pozostaje zachować wiedzę o tych specjalnych w roku dniach - do przewidywań specjalnych. Warto zaznaczyć ten czas w kalendarzu w przełomie na następny rok.

***

"Co świat ma z dwojga ludzi,
którzy nie widzą świata?"Fot. Rafał Wegiel

Jak zrozumieć siebie i drugą połówkę.

Praktyczne porady

 

                                                                     "Inni ludzie są nam potrzebni i nie ma od tego ucieczki"

Jeżeli dajecie wiarę, że data urodzenia to magiczny wykres cyfr z zaszyfrowaną wiadomością na przyszłość - wtedy czytajcie dalej, jeżeli uważacie inaczej - najzwyklej w świecie spróbujcie czytać dalej, żeby poznać co autor miał na myśli :) Zaproszenie do zabawy przy drzwiach otwartych, bez biletów, kodów, zdrapek - darmo :).

Wystarczy przesłać swoje imiona oraz dokładną datę urodzin ( każdego z was) oraz planowaną datę ślubu. Dane, jak zawsze i wszędzie - nie będą wykorzystywane do innych celów jak opisywana zabawa :) wiadomości nadajcie tytuł: chcemy być razem.