*kurier weselny na wieczną pamiątkę

 

 

    To może być Wasz własny kurier weselny lub każdej innej nazwy gazetka, przygotowana na okazję Waszej uroczystości. Wspaniała pamiątka i autorski prezent dla weselnych Gości.      Wystarczy rzeczona okazja, pomysł i pasja tworzenia czyli dobre chęci.

Przygotowanie okazjonalnej gazetki, może być całkiem łatwe i w sumie w przystępnej cenie - po kosztach własnych. A ile przy tym zabawy i pojedynczych okazji, by zgłębić znajomość partnera.

Słuchajcie Redaktorzy (to o Was chodzi)! Jeżeli chwycicie bacykla w tej istocie, możecie przyjemne z pożytecznym łączyć ( tak jak Wy połaczyć się chcecie), łączyć w pary.

Szablon możecie znaleźć w internecie :) potem tylko wypełnić własnym tekstem, zdjęciami, grafiką i czym tam jeszcze. Do wykorzystania blog, darmowa strona z prostym narzędziem i trochę fantazji wymieszanej z dokumentem. Warsztaty dziennikarskie w tej kwesti poprowadzimy dla Was w toku indywidualnej nauki Akademii Narzeczonych - wtedy wszystko gratis lub trochę za zaangażowanie własnego czasu. Jeżeli macie podjąć się takiego zadania, bez wewnętrznej potrzeby tworzenia i  entuzjazmu, to zaraz na wstępie odpuście sobie ten temat. Nic na siłę.

W tym pomyśle potrzebować będziecie troszeczkę pasji tworzenia, łatwości kreowania tekstu, poczucia humoru. Co byście nie stworzyli na kartach gazetki - Goście będą zachwyceni. Och i ach wypełnią komentarze.

 Jeżeli  pozostajecie przy chęci szczerej, wprowadzenia takiego elementu towarzyszącego wydarzeniu, a czujecie wewnętrznie, że nie dacie rady. Zwróćcie się do fachowców, wprowadzcie ich w temat i niech działają dla waszego wydawnictwa :).

Tylko pamiętajcie, że w takim przypadku ubędą kolejne tantiemy z budżetu. W zależności od skali wydawniczej. Fajna pamiątka i wspaniałe narzędzie dla przemycenia Gościom swoich spodziewań i potrzeb :)

Na zajęciach w Akademii Narzeczonych podpowiadamy jak w prosty sposób poradzić sobie z tym wydawniczym zadaniem.

 

Mariusz Figaj

 

 W tym stylu w sieci - pukajcie do tak zaadresowanych drzwi;

 

www.pomysłnaslub.pl

* ciut, ciut forum na temat gazetki weselnej

** dwanaście stron ślubu i cennik

*** prezent na ślubprzykładowa okładka;

http://inez-i-maciej.blogspot.com/p/gazetka-weselna.html