śLub  i  weseLe

 

       sala reprezentacyjna

     SlubvardUniversity 

              warsztaty

   budynek reprezentacyjny

Slubvard - schody do nieba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SlubvardUniversity            śLub  i  weseLe

 

 

 

Akademia Narzeczonych

 

 

Co proponujemy?

Przede wszystkim regularną korespondencję na Wasz adres mailowy. Korespondencję zawierającą wiedzę niezbędną dla przygotowań Waszego ślubu i wesela. Będzie dużo fachowych porad, wprowadzeń w temat. Publikacje dotyczące tego wszystkiego co Was już otacza, co wypełniać zacznie z coraz większym entuzjazmem Waszą codzienność, zmierzającą w kierunku Wielkiego Finału. Będą także spotkania na temat zwyczajów, obyczajów, przesądów, historia sukni ślubnej, o sztuce zapraszania, encyklopedia przygotowań do uroczystej biesiady, abc – Elementarz wyboru fotografa, filmowca, muzyków, dekoratorów, samochodziarzy, kwiaciarzy, mistrzów Urody,  konsultantów, koordynatorów oraz Firm, które potrafią załatwić za jednym zamachem wszystko.                  


ˇ                      Uczestnikom kursu zapewniamy osłonę antypapudrakową.

     „Papudrak” – to taki gość, który nie powinien zajmować się żadną dyscypliną branży ślubnej, ponieważ potrafi swoim postępowaniem i niekompetencją spaprać najlepiej dopracowane szczegóły ślubu czy wesela. Tak, tak na rynku ślubnym zdawałoby się powinny funkcjonować wyłącznie solidne i rzetelne Firmy. Praktyka nieubłaganie zaprzecza tym spodziewaniom, co rusz wyłaniając spośród Elity, pojedynczych nieudaczników i niedorajdy. ! 20 lat praktyki w obszarach ściśle związanych z tym uroczystym tematem, daje nam przepustkę dla stanowienia wyroczni i eliminowania usług delikatnie nazywając – nieprzystosowanych do wyjątkowości chwili.

 

 

 

Taka tarcza „antypapudrakowa” to prezent dla odważnych, którzy postanowią zaprzyjaźnić się z nami i zgłoszą akces dla uczestniczenia w naszych zajęciach.

Po stokroć warto przystąpić do naszej drużyny. Nic nie ryzykujecie, w każdej chwili będziecie mogli pójść na wagary (bez żadnych konsekwencji)

Przygotowaliśmy specjalną „kartę przywilejów”, która pozwoli Wam zaoszczędzić sporo finansów, wzbogaci Was o niepowtarzalne bonusy i prezenty oraz miłe dodatki do zamawianych usług. Sprawdźcie czy warto, wolne miejsca w ławkach czekają, możecie zasiadać parami – tak jak Was stworzy niedaleki ślub.


 Okazja jest sympatyczna i dająca manewr do namysłu. Rozpoczynamy nabór

– dla Grupy II - potrwa do końca roku 2013 przynależność do kursu jest bezpłatna              – z wszelkimi przywilejami dla Narzeczonych, którzy taką decyzję podejmą.

  Przy  naborze  do kolejnej grupy może pojawić się egzamin wstępny

                            Warto już dzisiaj założyć mundurek                                                                                 pierwszej w Polsce, wirtualnej Uczelni;

 

 

 

                                                                           

Akademii   Narzeczonych. 

 Zostańcie pionierami w odkrywanym przed Wami temacie.

 

Gotujcie się do pary!                      Najlepiej – razem z nami.

 

                                      Wiedza zdobyta na Slubvardzie  - wyjątki

 

Pozdrawiam

 Mariusz Figaj

Przesłać Wam rozkład zajęć?                                   Te krzesła stoją sobie tutaj od 1939 roku
wówczas odbywało się tutaj przyjęcie weselne, przerwane przez wybuch wojny. Co roku mieszkańcy malują krzesła na kolor czerwony - na pamiątkę tamtych wydarzeń
demotywatory.pl

Napiszcie do nas meila

info@slubiwesele.pl 

w tytule tej wiadomości, napiszcie Wasze imiona w treści zapiszcie datę ślubu. Czekamy :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 SlubvardUniversity