kliknij, żeby zobaczyć więcej


.

 

.

.

Pałac Krześlice

.

Pałac Iwno

 

.

Pałac Śródka

Pałac Szczepowice - Szczepowice 14, Wolkowo

W średniowieczu własność Opalińskich, Mosińskich, Bnińskich i Kościeleckich... W 1996 r. Pałac kupiła rodzina Piechockich i przeprowadziła kapitalny remont, który został ukończony w 2002 r. Za przeprowadzone prace remontowe Pałac został wyróżniony nagrodą Generalnego Konserwatora Zabytków w Warszawie. Wnętrza jak wyjęte żywcem z epoki. Obiekt w stylu neobarokowym. Położony na południowy zachód, około 35 km od Poznania. Otoczony dużym parkiem z 300 letnim starodrzewiem dębowym i stawem.

 

 

 

 

 

.

 

Hotel Restauracja "Pałacyk pod lipami" - ul. Poznańska 35, Swarzędz

Przyjęcia weselne w pałacu oraz profesjonalnym namiocie nad stawem.                                        Park pałacowy (4,5 h). Wesele w piątek 5% rabatu. Wesele w listopadzie i grudniu -  15% rabatu. Możliwość ugoszczenia 100 osób.

 

 

Pałac Podrzewie - ul. Poznańska 2, Podrzewie

Pałac Podrzewie usytuowany jest w spokojnej i malowniczej okolicy 40 km od Poznania w kierunku Świecka. Cały obiekt otoczony jest parkiem ze starym drzewostanem, kamiennym zadaszonym grillem pod wielkim dębem oraz przytulnymi altankami. Dwie sale dla 45 osób na mniejsze wesele, sala dla 100 osób lub dla wielkiego przyjęcia połączenie wszystkich sal razem. 45 miejsc noclegowych.

 

 

 

Pałac Krześlice - Krześlice

Miejsce godne polecenia na jedną z przed ślubnych randek. A nóż, widelec, klimat przeszłości spowoduje, że zechcecie tu właśnie gościć, swoich weselnych gości. Prawdziwy Pałac, prawdziwy Park, prawdziwy sposób na uroczyste spotkanie. Po pewnej przerwie, związanej ze zmianą Gospodarza, oferta weselna Krześlice 2015 już do zarezerwowania.

 Pałac Iwno - Iwno

Kiedy uzupełniamy ten wpis - strona firmowa Pałacu ma przerwę (urlopową?:). Jak tylko zostanie uruchomiona będziemy ją linkować. Tym czasem wpis aktywny jest do strony z rezenzją Pałacu       - można tu obejrzeć ciekawe fotografie, poznać historię - spotęgować klimat tego miejsca, zanim zapoznamy się z ofertą weselną, jeszcze przed zaplanowanymi odwiedzinami. Nie jest rzadkością, że sezon w Pałacu bardzo szybko wypełniają weselne rezerwacje. O przymiarce do tego właśnie miejsca, radzę pomyśleć z odpowiedznim wyprzedzeniem.

 

 

 Pałac Śródka - ul. Śródka 6, Chrzypsko Wielkie

W chwili dokonywania wpisu strona firmowa Pałacu działa niekompletnie z racji odmładzania zawartości. Nie mniej warto zajrzeć do oferty, dostępne materiały potrafią zachęciić do odwiedzin. Pałac Śródka położony jest na skraju puszczy Noteckiej, wśród lasów i jezior najbardziej malowniczego zakątka Pojezierza Międzychodzko-Sierakowskiego, zwanego  ”krainą 100 jezior”.      Na stronie działa galeria, sprawdzcie sami jak tam jest ślicznie i nastrojowo.

 

 

   zapraszamy do katalogów:       Pałac na wesele              Wesele we Dworze

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pałac Racot - ul. Dworcowa 5, Racot

Zespól pałacowo-parkowy Pałac Biedrusko - ul. 1 maja 82, Biedrusko

Jest to miejsce szczególne, które dzieki bogatej tradycji fascynuje niepowtarzalną atmosferą oraz urzeka pięknem architektury neorenesansu już od ponad 130 lat. W zabytkowym parku krajobrazowym o powierzchni 14 ha, odnajdziecie amfiteatr, altanę westchnień zakochanych, dwa stawy oraz fontannę, otoczoną czerwono-białymi różami. Zabytkowo, romantycznie i w pańskim klimacie :)


Pałac Antoniego Chłapowskiego - Jaszkowo 16, Brodnica

Czterdizesci kilometrów od Poznania, a potem już wszędzie blisko. Ślub i wesele w jednym miejscu...niespełna kilkadziesiąt metrów od głównej bramy Pałacu znajduje się zabytkowy późnogotycki, kameralny Kościółek św. Barbary z połowy XV wieku, do którego Państwo Młodzi mogą poprowadzić orszak weselny jadąc piękną "zaczarowaną dorożką" lub idąc aleją pałacową wspólnie z Gośćmi...
Mamy również prezent dla Państwa Młodych. Jest nim noc poślubna w ekskluzywnym Apartamencie Prezydenckim  

Hotel Pałacyk Konin**** - Aleje 1 Maja 15 A, Konin

Dzisiaj wygląda jak nowy, a przecież umiejscowiony jest w jednym z najstarszych budynków Konina. Cztery gwiazdki to potężne wyróżnienie. Obfitość i różnorodność potraw, to główne atuty restauracji Hotelu Pałacyk.  Znakomita okazja, żeby sprawdzić te przymioty podczas weselnej uczty. Dwie sale restauracyjne o oryginalnym wystroju, secesyjnych wnętrzach pomieszczą wygodnie 80 gości.

Pałac Popowo - ul. Lipowa 26, Przemęt

Genius loci - jak mówią o Pałacu w Popowie Starym jego Goście - miejsce magiczne, które nakazuje wracać... 60 km od Poznania, 20 km od Leszna, 15 od Kościana, 60 od Głogowa, 30 od Wolsztyna, 120 od Wrocławia. Pałac Popowo Stare - perła polskiego baroku